şuan: Gonderijem dedi...

3D Uykucu Adam

Back to Bed
Video Yükleniyor

3D uykucu adam oyunu, bobun sadık köpeği o uyurken onu yatağa götürmesi gerekiyor. Sizde rehber köpeğe yardımcı olun.

90 3D Oyunlar Puanı
Ortalama puan editörlerimiz tarafından puanlanan ses,grafik ve oynanışa göre hesaplanmaktadır. 100 üzerinden hesaplanır

Oynanma Sayısı : 2066 kez oynandı

Eklenme Tarihi : Nisan 28, 2015

Oyun İçin Gerekli Eklentiler : Unity 3D Player  

Oyun Hangi Tuşlar İle Oynanır?

mouse tuşu

3D Uykucu Adam Hakkında

3d uykucu adam oyunu aradığınız sürükleyici oyunlardan birisi. Bob uyur gezer birisi olduğu için zorlu yollardan geçerek tekrar yatağa gitmesi gerekiyor. Düşme tehlikesi var. Bobun sadık köpeği ona rehberlik ederek yatağına gitmesine yardımcı oluyor. Yol üzerindeki elma ve benzeri nesneleri de köpek kaldırarak yolu açabilir. Fakat bu zor yolculukta sizde bobun köpeğine yardım etmelisiniz.

Oyun iki farklı dil seçeneği ile sunulmaktadır. Dil seçiminizi yaptıktan sonra PLAY tuşuna basarak oyuna başlayabilirsiniz. PLAY tuşunun solunda yer alan FULL SCREEN butonundan oyunu tam ekran da oynayabilirsiniz.

PLAY seçiminden sonra bölüm seçimi gelmektedir. Yeni oynayanlar için sadece 1 bölüm açık olur. 1. bölümden başlayarak ileryecektir. Oyunu yarıda bırakıp gitmek zorunda kalırsanız geldiğinizde bölüm seçme imkanı sizlere sunulmaktadır.

Ev üzerindeki bacalar bobun dönmesini sağlamaktadır. İlerleyen bölümlerde köpek yardımı ile taşıyacağınız elmalar ile bobun yolunu da siz belirleyeceksiniz. Köpeği en doğru yoldan kapıya kadar getirmeniz bob için yeterlidir.

3D Uykucu Adam Değerlendirme

Ses 86   / 100 Puan
Grafik 90   / 100 Puan
Oynanış 92   / 100 Puan

3D Uykucu Adam Facebook ile yorum yap

3D Uykucu Adam 3doyunlar.com ile yorum yap