şuan: Gonderijem dedi...

Viper Dodge Yarışı

Viper Rush
Viper Dodge Yarışı

Viper Oto Yarışı oyunu ile vip olarak ekstralardan yararlanmanın keyfini çıkararak yarışta diğer arabaları rahatça geçerek gidin.

93 3D Oyunlar Puanı
Ortalama puan editörlerimiz tarafından puanlanan ses,grafik ve oynanışa göre hesaplanmaktadır. 100 üzerinden hesaplanır

Oynanma Sayısı : 5472 kez oynandı

Eklenme Tarihi : Nisan 27, 2015

Oyun İçin Gerekli Eklentiler : Unity 3D Player  

Oyun Hangi Tuşlar İle Oynanır?

yön tuşuawsd tuşu

Viper Dodge Yarışı Hakkında

Oyunun Amacı

Dodge’nin çok güçlü bir motora sahip muhteşem spor arabası Viper yarış pistlerinde hiçbir rakibine aman vermiyor. Muhteşem bir tasarım ve çok güçlü bir motora sahip Dodge Viper model yarış arabasını sürebileceğiniz Unity 3D tabanlı yarış oyununda rakiplerinizi geride bırakarak bitiş çizgisine en önce ulaşmaya çalışın. Kaliteli bir alt yapı ile hazırlanmış olsa da oynanış ve görsel özellikler bakımından çok şaşalı bir oyun olmayan 3D Viper Dodge Yarışı oyununda rakipleriniz ile gerçekten çekişmeli bir mücadele sizi bekliyor olacak.

İçinde barındırdığı birbirinden farklı yarış pistlerinin yanında yapay zekanın da başarılı olması oyundaki görsel gerçekçilik ve oynanışın kalitesizliğini bastırıyor. Android cihazlarla uyumlu versiyonu da bulunan Viper Rush oyununuhemen hızlıca oynamaya başlamak için Oyunu Oyna butonuna tıklamalısınız.3D Viper Dodge Yarışı oyununun yüklenme işlemi tamamlandıktan sonra karşınıza gelen giriş ekranındaki PLAY butonuna tıklayın. Daha sonra LEVEL SELECT başlıklı sayfadan oyundaki bölümlerin listesinden birisine tıklayarak ilk yarışa başlayabilirsiniz. 5 farklı bölümün bulunduğu oyunda sırayla tüm yarışları tamamlayarak oyunu tamamlayabilirsiniz.

Otomatik frenleme sistemi gibi sizin arabayı kontrol etmenizi sağlayacak özelliklerin bulunduğu 3D Dodge Viper Yarışı oyununda sarı renkli Dodge Viper model yarış arabanızı dikkatli ve en hızlı şekilde kontrol etmelisiniz. Oyunda ne yazıkki aracınızı geliştirme veya dış görünümde değişiklik yapma şansınız bulunmuyor. Ancak oyunun içerdiği yarış pistleri ve rakiplerin sizi zorlaması oyuna biraz daha bağlı olmanızı sağlayacak.

Viper Dodge Yarışı Nasıl Oynanır ?

Yön tuşları ile yönlendirin.

Viper Dodge Yarışı Değerlendirme

Ses 92   / 100 Puan
Grafik 94   / 100 Puan
Oynanış 93   / 100 Puan

Viper Dodge Yarışı Facebook ile yorum yap

Viper Dodge Yarışı 3doyunlar.com ile yorum yap