şuan: Gonderijem dedi...

Wordcraft

Worldcraft
Wordcraft

Blog oyunlarımızdan seçtiğimiz Wordcraf oyunu harika bir Minecraft oyunudur.

91 3D Oyunlar Puanı
Ortalama puan editörlerimiz tarafından puanlanan ses,grafik ve oynanışa göre hesaplanmaktadır. 100 üzerinden hesaplanır

Oynanma Sayısı : 2043 kez oynandı

Eklenme Tarihi : Nisan 27, 2015

Oyun İçin Gerekli Eklentiler : Unity 3D Player  

Oyun Hangi Tuşlar İle Oynanır?

yön tuşumouse tuşuawsd tuşuspace tuşu

Wordcraft Hakkında

 Oyunun Amacı

 Worldcraft Oyunu da bir Minecraft Oyunlarındandır. Hayal gücünüzle yaratıcı zekanızın  birleşmesi ile ortaya muhteşem eserler çıkıyor. Minecraft oyunları dünyada en çok oynanan oyunlardandır.3D Oyunlar Minecraftın ardından size Wordcraft ı sunar. Muhteşem derecede olan Word craft oyunu 3D Oyunların eşsiz eserlerinden biridir. Oyunda ki kendi dünyanız ile kuralları siz koyun ve yeni bir dünya inşa edin. Hiçbir kuralımız yoktur oyunda ne yapacağınız size kalmış bir şeydir.

 Saldırgan hayvanlara dikkat edin. İlk olarak kendinize bir ev yapın. Ve sonra yeni yerleri keşfedin. Oyunda bulunan bloklar ve ağaçları kırarak yeni inşaatlar yapabilirsiniz gerçekten muhteşem eserler çıkaracaksınız. Özgürlüğünüz kısıtlanmamış bu oyunda istediğiniz yapma özgürlüğündesiniz.Oyunda kurallar olmadığı için size hazırlanan blokları istediğinz gibi dizebilirsiniz.

 Ve isterseniz çarşı isterseniz cadde inşa edebilir ve ortama şehir havası verebilirsiniz. Oyunda ki karakteri siz yönlendireceksiniz. Eşya dükkanından değişik ve hoşunuza giden bloklar alabilirsiniz. Ve muhteşem inşaatlar yapabilirsiniz. Oyunda gece ve gündüz bulunmaktadır. Oyunda ki yaptığınız görevler ve inşaatlar sayesinde yeni yerler aramaya başlıyacaksınız .3D Oyunlar Oyunda başarılar diler.

Wordcraft Nasıl Oynanır ?

Yön tuşları ile yönlendirin.

Wordcraft Değerlendirme

Ses 87   / 100 Puan
Grafik 94   / 100 Puan
Oynanış 92   / 100 Puan

Wordcraft Facebook ile yorum yap

Wordcraft 3doyunlar.com ile yorum yap