şuan: Gonderijem dedi...

Angry Birds

Angry Birds Rio
Video Yükleniyor

Angry birds oyunu ile kuşlara yardım etmeye hazır olun. Kafes içerisindeki kuşları en az kuş kullanarak kurtarın.

93 3D Oyunlar Puanı
Ortalama puan editörlerimiz tarafından puanlanan ses,grafik ve oynanışa göre hesaplanmaktadır. 100 üzerinden hesaplanır

Oynanma Sayısı : 3524 kez oynandı

Eklenme Tarihi : Nisan 28, 2015

Oyun İçin Gerekli Eklentiler : Adobe Shockwave Player  

Oyun Hangi Tuşlar İle Oynanır?

mouse tuşu

Angry Birds Hakkında

Büyük bir yükseliş yakalayan angry birds oyununun yeni bir versiyonu daha çıkmıştır. Kafes içerisindeki kuşları kurtararak özgürlüğüne kavuşturmayı bekleyen kızgın kuşların gideceği yönü siz belirleyin.

PLAY tuşu olarak belirlenen ortadaki butona basarak oyuna başayabilirsiniz. Ana menü üzerinde bulunan sağ taraftaki ayarlar butonundan da ses ayarınızı keyfinize göre ayarlayın.

6 farklı bölüm ve her bölüm içerisinde farklı 60 oyun türü bulunan sürükleyici bir oyundur. Sizde giriş yaptıktan sonra 1. Levelden itibaren zamanın nasıl geçtiğinin farkına varmayacaksınız. Oyunda ne kadar az kuş kullanırsanız o kadar fazla puan ve yıldız kazanarak bölümü tamamlamış olursunuz.

Hedefinizi en iyi şekilde belirleyerek en fazla kuşu kurtarmaya çalışmalısınız. 6 farklı bölüm olduğu için bölümlerin geçtiği mekanda farklılık göstermektedir. İlerleyen bölümlerde elinizde farklı özelliklerde kuşlarda yer alacaktır. Kuşların gideceği yönü belirlemek için mouse kullanabilirsiniz.

Kırmızı Renkli Kuşlar: Daha çok darbe özelliği yüksek olduğu için yüksek yerleri yıkmak için en uygun kuştur.

Mavi Renkli Kuşlar: Fırlatıldıktan sonra 3 ayrı kuşa ayrıldığı için hem farklı yere hasar vermesi hemde iyi şekilde cam parçaları yok etmesi özelliğini kullanabilirsiniz.

Sarı Renkli Kuşlar: Tahta parçalarını parçalama özelliği üst düzeydir. Fırtattıktan sonra mousenin sol tuşunu kullanarak ekstra hız kazandırabilirsiniz.

Angry Birds Değerlendirme

Ses 93   / 100 Puan
Grafik 93   / 100 Puan
Oynanış 91   / 100 Puan

Angry Birds Facebook ile yorum yap

Angry Birds 3doyunlar.com ile yorum yap