salih şuan: çok süper dedi...

Can Kurtaran

911 Rescue Team
Video Yükleniyor

Can kurtaran oyunu ile sizden yardım bekleyen kişilere polis, itfaiye ya da ambulans olarak giderek onlara yardımcı olmalısınız.

88 3D Oyunlar Puanı
Ortalama puan editörlerimiz tarafından puanlanan ses,grafik ve oynanışa göre hesaplanmaktadır. 100 üzerinden hesaplanır

Oynanma Sayısı : 3473 kez oynandı

Eklenme Tarihi : Nisan 28, 2015

Oyun İçin Gerekli Eklentiler : Adobe Flash Player  

Oyun Hangi Tuşlar İle Oynanır?


Warning: Use of undefined constant klavye1 - assumed 'klavye1' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/ucdoyunlar/public_html/wp-content/themes/3doyunlar/functions.php on line 139
yön tuşuspace tuşuh tuşu

Can Kurtaran Hakkında

İnsanlara yardım etmek mi istiyorsunuz? Polis, itfaiyeci ya da doktor mu olmak istiyorsunuz? Eğer ki bu sorulara cevabınız evet ise doğru adrestesiniz.

Can kurtaran oyunu çok iyi hazırlanmış güzel bir hikayeye sahip bir oyundur. Özellikle çocukların bu tür oyunlar oynaması oldukça önemlidir. Çünkü bu oyunlar ile insanlara karşı olan sevgisi ve bu işlere olan ilgisi ve sevgisi artıyor.

Oyunda yapmanız gereken aracınızı iyi kullanarak size ok işaretleri ile gösterilen noktaya gitmek ve park edilmesi gereken yere park etmektir. Sonrasında çıkan yangına ya da yapılan soyguna kurtarma ekibiniz müdahale edecektir.

Oyunda önemli olan gideceğin noktaya en erken şekilde ulaşmaktır. Oyunu oynaması kolay olması açısında yön tuşları ile oyun hareket etmektedir.

Oyunda dikkat edeceğiniz diğer bir nokta ise aracınızın zararını fazla artırmayın. Çünkü bir süre sonra hareket etmez hale gelir ve göreve tekrara başlamak zorunda kalırsınız.

OYUN İPUÇLARI:

* Trafik kurallarına uymak zorunda değilsiniz fakat araçlara çarpmadan giderseniz daha hızlı ulaşırsınız.

* Oyunda hasarınızı aşağıda direksiyonun yanındaki çizelgeden kontrol edebilirsiniz.

Can Kurtaran Değerlendirme

Ses 93   / 100 Puan
Grafik 89   / 100 Puan
Oynanış 82   / 100 Puan

Can Kurtaran Facebook ile yorum yap

Can Kurtaran 3doyunlar.com ile yorum yap