şuan: Gonderijem dedi...

Hero Zero

Hero Zero
Hero Zero

Hero zero oyunu ile dünyanın en büyük ve en güçlü kahramanı olmak için karakterinizi oluşturun ve her bölümde güçlendirin.

95 3D Oyunlar Puanı
Ortalama puan editörlerimiz tarafından puanlanan ses,grafik ve oynanışa göre hesaplanmaktadır. 100 üzerinden hesaplanır

Oynanma Sayısı : 2304 kez oynandı

Eklenme Tarihi : Nisan 28, 2015

Oyun İçin Gerekli Eklentiler : Online Games

Hero Zero Hakkında

Dünyanın en sevilen 3d online oyunlarından birisi hero zero oyununu 3doyunlar.com adresinden ücretsiz oynayabilirsiniz. Oyunu bilgisayarınıza da indirmeniz gerekmemektedir.

Normal birisiyken bir anda dünyanın kahramanı olabilirsiniz. Sadece bilgisayara karşı değil, oyundaki gerçek düşmanlar ile savaşabilirsiniz.

Oyunda 12 farklı dil seçeneği ile dünya üzerindeki birçok ülkeye de oynanmaktadır. Oyunda sadece savaşmayacaksınız aynı zamanda farklı dil ve kültürlerde arkadaş da edinebileceksiniz.

Oyuna başlamak için ilk olarak Kahraman Oluştur butonuna basınız. Daha sonrasında karşınıza gelen ekranda istersen erkek, istersen de kadın bir karakter oluşturabilirsiniz ve bu karakterin kaş, göz, saç seçimini siz yapabileceksiniz.

Seçiminizi yaptıktan sonra kahramanınızın adını belirleyin. Aynı zamanda şifrenizi belirleyin ve mail adresinizi giriş yapıp üyeliğinizi kolaylıkla belirleyin.

Oyuna başlayın ve kahramanınız ile görevlere başlayın. Size verilen görevleri hızlıca tamamladığınızda bol miktarda para ve güç kazanacaksınız ve mahallede itibarınız artacak.

Karakteriniz ilk olarak çıplak göreve başlıyor ve ilerleyen bölümlerde farklı kıyafetler giyindirin ve süper kahraman haline getirin.

Oyun tamamen Türkçe olduğu için anlamanız ve oyunda ilerlemeniz oldukça kolaydır. Oyunu tercih etmenizi tavsiye ederiz.

Hero Zero Değerlendirme

Ses 95   / 100 Puan
Grafik 96   / 100 Puan
Oynanış 94   / 100 Puan

Hero Zero Facebook ile yorum yap

Hero Zero 3doyunlar.com ile yorum yap