şuan: Gonderijem dedi...

Heroes and Generals

Heroes and General
Heroes  and Generals

Heroes and Generals oyunu ile 2. dünya savaşının iki düşman devletinden birisini seç ve büyük bir alan üzerindeki savaşa sende dahil ol.

94 3D Oyunlar Puanı
Ortalama puan editörlerimiz tarafından puanlanan ses,grafik ve oynanışa göre hesaplanmaktadır. 100 üzerinden hesaplanır

Oynanma Sayısı : 3963 kez oynandı

Eklenme Tarihi : Nisan 28, 2015

Oyun İçin Gerekli Eklentiler : Online Games

Oyun Hangi Tuşlar İle Oynanır?

mouse tuşu

Heroes and Generals Hakkında

 2. dünya savaşının soğuk havasında düşmanın ve bombaların o sıcaklığını hissetmek ve heyecan dolu bir savaşa katılmak isterseniz Heroes and Generals oyunu tam size göre bir oyundur.

Online oyunlar arasında başarılı bir yeri olan heroes and generals oyununu ücretsiz şekilde ister bilgisayarınıza indirip oynarsınız isterseniz de internet üzerinden oynayabilirsiniz.

Oyun hitman serisinin yapımcısı olan Reto – Moto tarafından hazırlanmıştır. Oyunda 2. Dünya savaşının büyük adreslerinden olan Amerika Birleşik Devletleri ve Almanya yer alıyor.

Oyunun en önemli özelliklerinden birisi detaylara çok önem verilmiştir. Silahlar, mevziler, mermiler çok özenle hazırlanmıştır.

Savaşın atmosferini yaşamanız için gerekli olan bütün özellikler yer almaktadır. Sizde geç kalmadan oyunda yerinizi alın.

Oyun için basit bir üyelik işlemi bulunuyor. Üyelik işlemini tamamlamak için de yapmanız gereken mail adresinizdeki gelen maili onaylamak sonrasında oyunun keyfini yaşayabilirsiniz.

Heroes and Generals Değerlendirme

Ses 96   / 100 Puan
Grafik 90   / 100 Puan
Oynanış 96   / 100 Puan

Heroes and Generals Facebook ile yorum yap

Heroes and Generals 3doyunlar.com ile yorum yap