salih şuan: çok süper dedi...

Kixel Futbol

Kixel Soccer
Video Yükleniyor

Kixel futbol oyunu ile takımını kur ve rakiplerinle turnuvalarda yarış. Kixel futbol oynarken başarınıza göre puan veriyor. Sizde kazandığınız puan ile oyuncunuza ekstra özellikler ekleyebilirsiniz.

77 3D Oyunlar Puanı
Ortalama puan editörlerimiz tarafından puanlanan ses,grafik ve oynanışa göre hesaplanmaktadır. 100 üzerinden hesaplanır

Oynanma Sayısı : 5104 kez oynandı

Eklenme Tarihi : Nisan 27, 2015

Oyun İçin Gerekli Eklentiler : Online Games

Oyun Hangi Tuşlar İle Oynanır?


Warning: Use of undefined constant klavye1 - assumed 'klavye1' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/ucdoyunlar/public_html/wp-content/themes/3doyunlar/functions.php on line 139
yön tuşuspace tuşushift sol tuşu

Kixel Futbol Hakkında

Kixel tarafından geliştirilen Kixel futbol oyunu dünyanın en popüler futbol oyunlarından birisi olmuştur. Dünyayı kasıp kavuran Kixel futbol artık 3doyunlar.com adresinde sizlerle.

Oyuna HEMEN OYNA butonu ile başlangıç yapabilirsiniz.

Oyun açıldığında sizi karşıyan ana menüden ilk olarak Facebook üyeliğiniz ile giriş yapabilirsiniz. Böylelikle oyunda arkadaşlarınız ile chat yapabilirsiniz.

Eğer ki facebook üyeliği açmazsanız da sizin adınıza bir profil sayfası oluşturuluyor ve burada maçlarınız, galibiyetleriniz ve golleriniz gibi bilgiler yer alıyor.

STORE bölümünden oyuncunuz için kıyafet alarak farklı bir görünüm kazandırabilirsiniz. Aynı zaman da bir de fazla giyeceğiniz varsa değiştirmek istediğiniz de GEAR menüsünden değişiklik yapabilirsiniz.

Oyunda ürün satın almak için yapmanız gereken maçlarda takımınızın yenmesini sağlamak. Galibiyet aldıkça siz de para kazanacaksınız.

TRAINING butonundan oyuncunuz ile antrenman yapabilirsiniz. Free Roam ile sadece şut çekmek için çalışırken, Versus Goalie bölümden kalecininde olduğu bir şut çalışması yapabilirsiniz.

PLAY butonu ile oyuna başlangıç yaparsınız. JOIN GAME ile aşağıda sıralanmış oyunları giriş yaparken, boşluklu bölümü bir isim yazarak CREATE ONE butonu ile yeni maç oluşturabilirsiniz.

Eğer arkadaşlarınız ile oyunuyorsanız böylelikle başkalarının girmesini engelleyebilirsiniz.

Kurulu bir oyuna girmek isterseniz ve maç başlamışsa oyuna giriş için oyunculardan izin almanız gerekiyor. Bunun için sağ aşağıdaki yeşil butona tıklayın.

İsterseniz bekleyerek maçı da izleyebilirsiniz. Kırmızı ve mavi takımdan birisini seç ve galibiyet için savaş.

OYUN İPUÇLARI:

* Oyunda belirlenen sürelerde galibiyet için attığın goller kariyerinizi dolgunlaştıracaktır.

* Maçı kazanırsanız oyun parası kazanabilirsiniz.

* SHİFT tuşu ile oyuncuları geçmek için hareket yapabilirsiniz ve daha hızlı şut çekebilirsiniz.

 

Kixel Futbol Değerlendirme

Ses 73   / 100 Puan
Grafik 79   / 100 Puan
Oynanış 78   / 100 Puan

Kixel Futbol Facebook ile yorum yap

Kixel Futbol 3doyunlar.com ile yorum yap