salih şuan: çok süper dedi...

Kovboy Yolu

Long Way
Video Yükleniyor

Kovboy yolu oyunu, çok güzel bir defans oyunu yol kenarlarına kovboyları yerleştirin ve kötü adamları geçirmeyin.

86 3D Oyunlar Puanı
Ortalama puan editörlerimiz tarafından puanlanan ses,grafik ve oynanışa göre hesaplanmaktadır. 100 üzerinden hesaplanır

Oynanma Sayısı : 3887 kez oynandı

Eklenme Tarihi : Nisan 28, 2015

Oyun İçin Gerekli Eklentiler : Adobe Flash Player  

Oyun Hangi Tuşlar İle Oynanır?


Warning: Use of undefined constant klavye1 - assumed 'klavye1' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/ucdoyunlar/public_html/wp-content/themes/3doyunlar/functions.php on line 139
mouse tuşu

Kovboy Yolu Hakkında

Kovboy Yolu oyunu stratejik becerinizi geliştireceğiniz bir savunma oyunudur.  Oyunda size ait olan boğaları hırsızlar çalmak için kovboy yolu içinden farklı sayılarda ve farklı kılıklarda saldırıyorlar.

Sizde saldırılardan korunmak için savunma gücü oluşturuyorsunuz. Kovboy yolunuzda kritik yerlere askerlerinizi koyarak hırsızların boğaları çalmasını engellemelisiniz.

Gelen saldırılarda ne kadar hırsız yok ederseniz o kadar para kazanır ve askerinizi geliştirirsiniz. Birçok etaptan oluşan bu oyunda üç zorluk derecesi bulunuyor.

Etapları geçtikçe daha güçlü askerler ve daha zor bölümler sizi bekliyor. Ekranın sağ tarafındaki konsoldan mouse yardımı ile stratejinizi oluşturmak için askerleri seçip önemli ve savunmanızı güçlü yapacak noktalara askerlerinizi yerleştirin.

Asker almaya yetecek kadar paranız olduğunda asker işareti yanıyor. Böylece saldırının ortasında bile asker takviyesi yapabilirsinizi.

Aynı şekilde sağda konsolda kalan boğanız ve paranız da gösterilmektedir. Saldırıları kırk saniyelik periyotlar içinde kontrol ediyorsunuz.

Ama kırk saniye içinde hırsızları yok edemezseniz yenileri otomatik olarak saldırıyor. Korumak zorunda olduğunuz boğaların hepsini çalarsalar oyun bitiyor.

Ayrıca eksilen boğalarınızı bölümler arasında açılan mağazalardan temin edebilirsiniz.

Kovboy Yolu Değerlendirme

Ses 81   / 100 Puan
Grafik 79   / 100 Puan
Oynanış 98   / 100 Puan

Kovboy Yolu Facebook ile yorum yap

Kovboy Yolu 3doyunlar.com ile yorum yap