şuan: Gonderijem dedi...

Nıssan Kayma Yarışı

Juke-r Drift
Nıssan Kayma Yarışı

Nıssan Kayma yarışı ile kayarak ve zamanında bitiş çizgisine ulaşın ve rahatça seviye atlayın.

100 3D Oyunlar Puanı
Ortalama puan editörlerimiz tarafından puanlanan ses,grafik ve oynanışa göre hesaplanmaktadır. 100 üzerinden hesaplanır

Oynanma Sayısı : 1918 kez oynandı

Eklenme Tarihi : Nisan 27, 2015

Oyun İçin Gerekli Eklentiler : Unity 3D Player  

Oyun Hangi Tuşlar İle Oynanır?

yön tuşuawsd tuşuspace tuşuc tuşuf tuşum tuşur tuşu

Nıssan Kayma Yarışı Hakkında

Oyunun Amacı

Japon otomobil firması Nissanın crossover modeli Juke ülkemizin yollarında çok sık rastlanan bir otomobil. Kocaman gövdesinin üzerindeki sportif çizgiler sayesinde hem bir jeep hem de bir spor otomobil havasını aynı anda sunan Nissan Juke’un sınırlı sayıda üretilecek olan Nissan juke r modeli ise tam anlamıyla bir canavar. Klasik Nissan Juke görünümünü makyajlı bir hale getirerek ortaya daha spor bir crossover çıkaran Nissan amiral gemisi olan Nissan Skyline GT-R motoru ile Nissan Juke’u tam anlamıyla bir roket haline getirmiş. İşte bu canavarın yaratıcısı Nissan’ın Juke R’ye verdiği önemi bu oyun sayesinde siz de anlayacaksınız.
3D Nissan Juke Drift oyununda muhteşem güçlü motoru ile Japonya’da hazırlanmış bir drift pistinde zamana karşı yarışacaksınız. Görsel açıdan muhteşem grafiklerle hazırlanan 3D Nissan Juke Drift oyunu oynanış açısından da Unity 3D alt yapısının neredeyse tüm özelliklerini sunmuş diyebiliriz.

Aracın hasar alması dışında bir araba simülasyonu oyunundan bekleyebileceğiniz tüm özellikleri barındıran 3D Nissan Juke Drift oyununda en yüksek skor ve en kısa sürede parkuru tamamlamak için tam gaz ilerlemeye başlayabilirsiniz. Unutmayın en iyi drift puanları alabilmek için el frenini dikkatlice çekmeli ve hiçbir yere çarpmamalısınız.

545 beygirlik motoru ile bir Ferrari, Lamborghini veya Bugatti Veyron’a kafa tutabilecek olan Nissan Juke oyunu yüklendikten sonra sizi tek bir menü ekranı karşılıyor. Oyunun hangi tuşlarla oynandığını gösteren menüyü kapatıp yarışa başlamak için sadece gaza basmanız yeterli. WASD veya yön tuşlarını kullanarak yönlendirebileceğiniz Nissan Juke ile drift yapabilmek için boşluk tuşuna basarak el frenini çekebilirsiniz.

Ayrıca farklı açılardan aracınızı kullanabilmek için C tuşunu kullanabileceğiniz oyunda kilometre ve devir saatini gizlemek için ise N tuşuna basmanız yeterli olacaktır. Bunun yanın oyunu tam ekranda oynayabilmek için F tuşuna basabilirsiniz. Gazı kökleyip oyuna başladıktan sonra oyun ekranının sol üst kısmında POINTS yazısının sağ tarafında skorunuzu takip edebilirsiniz. Ayrıca oyun ekranının sağ üst kısmında ise kalan süreyi takip edebilirsiniz. Parkurda ilerlerken size yolu tarif eden levhaları dikkatlice takip etmenizde fayda var. Ayrıca 360 derece drift yapabileceğiniz yuvarlak dubaların etrafında drift yaparsanız ekstra puan kazanabilirsiniz. 3D Oyunlar tarafından tasarımına imza atılan Nissan Kayma Yarışı oyununda keyifli dakikalar geçirmenizi dileriz.

Nıssan Kayma Yarışı Nasıl Oynanır ?

Yön tuşları ile oyanyın.

Boşluk ile elfreni çekin.

R ile arabayı yenileyin. M ile müziği kapayın. C ile kamera ayarlayın. F ile tam ekran yapın.

Nıssan Kayma Yarışı Değerlendirme

Ses 100   / 100 Puan
Grafik 100   / 100 Puan
Oynanış 100   / 100 Puan

Nıssan Kayma Yarışı Facebook ile yorum yap

Nıssan Kayma Yarışı 3doyunlar.com ile yorum yap