şuan: Gonderijem dedi...

Noel Baba Hediye Dağıtma

St. Nicholas Christmas
Noel Baba Hediye Dağıtma

Çocukların sevinmesine yardımcı olmakta olan Noel Baba karakterimizin geyik aracını kontrol edecek olan siz oyuncularımız tam olarak evlerin üzerinden geçmesini sağlayacak olduğunuz yaşlı adamın çocuklara hediyeleri ulaştırmalarını sağlayacaksınız

97 3D Oyunlar Puanı
Ortalama puan editörlerimiz tarafından puanlanan ses,grafik ve oynanışa göre hesaplanmaktadır. 100 üzerinden hesaplanır

Oynanma Sayısı : 1602 kez oynandı

Eklenme Tarihi : Nisan 27, 2015

Oyun İçin Gerekli Eklentiler : Unity 3D Player  

Oyun Hangi Tuşlar İle Oynanır?

yön tuşumouse tuşuspace tuşu

Noel Baba Hediye Dağıtma Hakkında

Oyun Hakkında

3D görsellik kalitesine sahip olan oyuna katılmanız için bilgisayarınızda 3D Unity Web Player yüklü olması gerekmektedir.

Noel Baba yeni yıl gecesinde dağıtmaya çalıştığı oyuncakları sizlerin yardımları ile evlerin bacasından atarak çocuklara ulaştırabilecektir.

Oyun içerisinde hızlı bir şekilde hareket etmesini sağlayacak olduğunuz Noel Baba karakterimizin evlerin tam üzerinden geçmesine yardımcı olacak ve onunla birlikte çocukları yılbaşında sevindirmiş olacaksınız.

Noel Baba Hediye Dağıtma içerisinde karşılaşacak olduğunuz karakterimiz Noel Baba uzun yıllardır tüm dünyada büyük beğeniler toplamakta olan hikaye kitaplarında yer almakta olan ve çoğunlukla yabancı ülkelerde kutlanmakta olan yılbaşı gecelerinin simgesi haline gelmiştir.

Noel Baba Hediye Dağıtma Nasıl Oynanır ?

Çocukların sevinmesine yardımcı olmakta olan Noel Baba karakterimizin geyik aracını kontrol edecek olan siz oyuncularımız tam olarak evlerin üzerinden geçmesini sağlayacak olduğunuz yaşlı adamın çocuklara hediyeleri ulaştırmalarını sağlayacaksınız.

Noel Baba Hediye Dağıtma görevinde sizlerin yetenekli ellerine yardıma ihtiyacı olduğu için bu oyunun oluşturulmasına karar vererek sizlerin 3D kalitesine sahip olan oyunda keyifli vakit geçirmesinede yardımcı olmaktadır.

Oyun içerisinde yön tuşlarınızı kullanarak Noel Baba‘nın aracının kontrolünü sağlayabilecek ve evlerin tam üzerlerinden geçerek onun hediyelerini dağıtmasını sağlayabileceksiniz.

Zamana karşı yarışacak olduğunuz oyunda ne kadar hediye dağıtırsanız o kadar başarılı olduğunuzu anlayabileceksiniz.

3D Oyunlar oyundan memnun kalmanızı diler

Noel Baba Hediye Dağıtma Değerlendirme

Ses 94   / 100 Puan
Grafik 98   / 100 Puan
Oynanış 98   / 100 Puan

Noel Baba Hediye Dağıtma Facebook ile yorum yap

Noel Baba Hediye Dağıtma 3doyunlar.com ile yorum yap