salih şuan: çok süper dedi...

Ogame

Ogame
Video Yükleniyor

OGame uzayda geçen bir çeşit strateji oyunudur. Aynı anda binlerce oyuncu karşılıklı oynayabilir. Oynayabilmek için sadece normal bir internet gezgini gerekir.

95 3D Oyunlar Puanı
Ortalama puan editörlerimiz tarafından puanlanan ses,grafik ve oynanışa göre hesaplanmaktadır. 100 üzerinden hesaplanır

Oynanma Sayısı : 2853 kez oynandı

Eklenme Tarihi : Nisan 28, 2015

Oyun İçin Gerekli Eklentiler : Online Games

Oyun Hangi Tuşlar İle Oynanır?


Warning: Use of undefined constant klavye1 - assumed 'klavye1' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/ucdoyunlar/public_html/wp-content/themes/3doyunlar/functions.php on line 139
mouse tuşu

Ogame Hakkında

10. yıl dönümünü kutlayan ogame, web tabanlı oyunlar arasında yılların verdiği tecrübe
ile sürekli geliştirilen özellikleri ile hala binlerce kullanıcının tutku ile oynadığı
online strateji oyunudur.Oyuna başladığınzda fazla gelişmemiş bir gezegenle maceraya atılırsınız, sonrasında güçlü bir imparatorluk kurmaya çalışıp
aynı zamanda büyük çabalarla elde ettiğin sömürgelerini de savunursun.
Oyun süresince teknoloji geliştirmelerini artırarak askeri birimlerinizi güçlendirir ve düşmana karşı üstünlük sağlayabilirsiniz.
Sürekli hammadde ihtiyacı olacağı için düşman gezegenlere yaptığınız saldırılardan büyük ganimetler toplamaya çalışmasınız.Savaşlar sonucunda hammadde ihtiyacınız çok artarsa mutlaka bir ittifaka girin ve ticaret bölümünü iyi kullanın.
Askeri filonuz nekadar güçlü olursa düşmana karşı üstünlüğünüz artacaktır ve saldırmadan önce mutlaka casus uydularınızı kullanmanızı tavsiye edilir.Saldırı kadar savunmanında önemli olduğunu kesinlikle unutmayın arkadaşlar kuracağınız savunma birimlerinin teknoloji geliştirmelerini sürekli arttırmanız savunmanızı düşman filolarına karşı güçlendirecektir.

Ogame Değerlendirme

Ses 93   / 100 Puan
Grafik 96   / 100 Puan
Oynanış 96   / 100 Puan

Ogame Facebook ile yorum yap

Ogame 3doyunlar.com ile yorum yap