salih şuan: çok süper dedi...

Pockie Pirates

Pockie Pirates
Pockie Pirates

Pockie pirates oyunu ile sevimli çizgi film karakterleriyle birlikte denizlerin en büyük korsanı sen olabilir. Karakterini seç, ismini belirle ve denizlere açıl.

46 3D Oyunlar Puanı
Ortalama puan editörlerimiz tarafından puanlanan ses,grafik ve oynanışa göre hesaplanmaktadır. 100 üzerinden hesaplanır

Oynanma Sayısı : 3326 kez oynandı

Eklenme Tarihi : Nisan 27, 2015

Oyun İçin Gerekli Eklentiler : Adobe Flash Player  

Oyun Hangi Tuşlar İle Oynanır?


Warning: Use of undefined constant klavye1 - assumed 'klavye1' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/ucdoyunlar/public_html/wp-content/themes/3doyunlar/functions.php on line 139
mouse tuşu

Pockie Pirates Hakkında

Anime çizgi film kategorisinde olan ve Türkiye’de çok sevilen çizgi filmlerin başında gelen Korsan Pockie’nin macerasında birlikte olmak isterseniz doğru adrestesiniz.

Pockie pirates oyunu ile sevdiğiniz karakteri seçerek oyuna başlayabilirsiniz.

Oyuna başlamadan önce küçük bir üyelik işlemi var. Oyunda isterseniz Facebook ya da Google üyeliğiniz ile de oyuna giriş yapabilirsiniz.

Bu üyelik işlemini kolayca hallettiyseniz oyuna başlayabilirsiniz. Oyunda 4 farklı oyun karakterinden öncelikle birisini seçiniz. Seçiminizi yaptıktan sonra istediğiniz bir isim belirleyin ve oyuna başlayın.

Oyunda sizi yönlendirecek bir yardımcınız da bulunuyor. Bu asistan ile birlikte ilk bölümlerde zorluk yaşamayarak oyuna alışa bileceksiniz.

 

Pockie Pirates Nasıl Oynanır ?

Oyunda yer alan geminiz ile size verilen görevleri yapın ve savaşa çıkın. Savaşı kazanıp görevinizi teslim ettiğinizde size ödüller verilecek ve bu ödüller ile SHOP bölümünden alışveriş yapabileceksiniz.

Sizde gecikmeden sevdiğiniz çizgi film Pockie Pirates macerasına katılın.

Pockie Pirates Değerlendirme

Ses 38   / 100 Puan
Grafik 51   / 100 Puan
Oynanış 47   / 100 Puan

Pockie Pirates Facebook ile yorum yap

Pockie Pirates 3doyunlar.com ile yorum yap