salih şuan: çok süper dedi...

3D Araba Sürme

Verkeerstalent
3D Araba Sürme

Trafik kurallarına uymanız gereken en gerçekçi 3D Araba Sürme oyunu olan Trafic Tallentta Mercedes Mclaren ve Fiat Punto gibi araba modellerini kullanma şansınız bulunuyor.

88 3D Oyunlar Puanı
Ortalama puan editörlerimiz tarafından puanlanan ses,grafik ve oynanışa göre hesaplanmaktadır. 100 üzerinden hesaplanır

Oynanma Sayısı : 5803 kez oynandı

Eklenme Tarihi : Nisan 27, 2015

Oyun İçin Gerekli Eklentiler : Unity 3D Player  

Oyun Hangi Tuşlar İle Oynanır?


Warning: Use of undefined constant klavye1 - assumed 'klavye1' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/ucdoyunlar/public_html/wp-content/themes/3doyunlar/functions.php on line 139
yön tuşuc tuşup tuşuz tuşux tuşu

3D Araba Sürme Hakkında

Oyun Hakkında

Trafik kurallarına uymanız gereken en gerçekçi oyunda Mercedes Mclaren ve Fiat Punto gibi araba modellerini kullanma şansınız bulunuyor.

Görsel açıdan başarılı efektler ile donatılan oyunda oynanış açısından da aynı performansı alacağınıza garanti verebiliriz.

Almanca olarak geliştirildiği için Almanya’nın trafik kurallarının geçerli olduğu oyunda hız limiti, şerit ihlali, kırmızı ışık ve yaya geçidi gibi günlük hayatta karşılaştığımız birçok trafik öğesi bulunuyor.

3D Araba Sürme (Trafic Tallent) oyununda sınırlı görüşalkollü araba sürmeve hızlı araba sürme gibi modlar bulunuyor.

Şehirdeki trafik kurallarını çiğnemeden seçtiğiniz araba modelini kullanırken diğer arabalara ve etraftaki herhangi bir yere çarpmamaya özen göstermelisiniz.

Özel şoförlük dahi yapabileceğiniz oyunda eğer dikkatli araba sürmezseniz peşinize trafik polisi takılabiliyor ve oyunu kaybediyorsunuz.

Sağa, sola dönüşlerde aracınızın sinyal lambalarını yakmalı ve yoldaki trafik levhalarına dikkat ederek hız sınırlarını aşmamaya özen göstermelisiniz.

Yaya geçidinde karşılaşacağınız insanlara yol vermeniz ve diğer araçlara konumuna göre yol vermeniz gereken oyunda gerçek bir araba simülasyonundan beklediğiniz herşeyi görebileceksiniz.

Oyunda farklı kamera açılarından arabanızı kontrol edebilme şansınız da bulunuyor.

3D Araba Sürme Nasıl Oynanır ?

Karşınıza gelen oyun ekranındaki araba modellerinden birisine tıklayıp daha sonra oyun ekranının sol tarafında kalan görevlerden birisine tıklayarak oyunu oynamaya başlayabilirsiniz.

Oyuna başladığınızda seçtiğiniz oyun moduna göre bir kullanım sergilemeniz gerekiyor.

Örneğin, alkollü modu seçtiyseniz aracınızı kontrol etmek çok zor olacak ve polislere yakalanmamak için dikkat çekmemeniz gerekiyor.

Sisli havada ise görüş mesafeniz kısıtlı olacağından aracınızı hız sınırını geçmeden kaza yapmamak için çok dikkatli kullanmalısınız.

Oyunda radarların bulunduğu noktalar hariç sürat yapma şansınız bulunuyor eğer radardan hız sınırını ihlal ederek geçerseniz trafik polisi hemen sizi durduruyor.

WASD ile kontrol edebileceğiniz arabanız ile sağa veya sola dönüşlerde sinyal vermek için Z-X tuşlarını kullanmanız gerekiyor.

Bunun dışında oyunda ilerlerken oyun ekranının sol üst kısmında anlık hızınızı ve fren mesafesini görebilirsiniz.

Ayrıca yine oyun ekranının sağ üst kısmında bulunduğunuz yoldaki hız sınırını ve geçen süreyi görebilirsiniz.

C tuşuna basarak kamera değişikliği yapabileceğiniz oyunda aracınızı farklı açılardan kullanma şansınız da bulunuyor.

3D Oyunlar oyundan memnun kalmanızı diler..

3D Araba Sürme Değerlendirme

Ses 87   / 100 Puan
Grafik 86   / 100 Puan
Oynanış 89   / 100 Puan

3D Araba Sürme Facebook ile yorum yap

3D Araba Sürme 3doyunlar.com ile yorum yap