salih şuan: çok süper dedi...

3D Çılgın Gladyatör

gladiator true story
3D Çılgın Gladyatör

3D Çılgın Gladyatör oyunu ile muhteşem derecede bir katliama seyircilerin gözü önünde bir kaos yaratmaya imza atın.

96 3D Oyunlar Puanı
Ortalama puan editörlerimiz tarafından puanlanan ses,grafik ve oynanışa göre hesaplanmaktadır. 100 üzerinden hesaplanır

Oynanma Sayısı : 5018 kez oynandı

Eklenme Tarihi : Nisan 27, 2015

Oyun İçin Gerekli Eklentiler : Unity 3D Player  

Oyun Hangi Tuşlar İle Oynanır?


Warning: Use of undefined constant klavye1 - assumed 'klavye1' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/ucdoyunlar/public_html/wp-content/themes/3doyunlar/functions.php on line 139
yön tuşumouse tuşuawsd tuşu

3D Çılgın Gladyatör Hakkında

Oyunun Amacı

Uzun süredir yayınladığımız en mükemmel oyunlardan birisi, 3D Çılgın Gladyatör oyunu. Roma İmparatorluğu döneminde arenada gösteri yapması için tutsak edilen güçlü ve yapılı savaşçılara verilen isimdir gladyatör. İşte bu ismi gerçekten hakeden ve önüne süper sıfatını almayı başaran bir savaşçı var karşınızda. 3D Çılgın Gladyatör oyununda Roma’daki tüm savaşçılara meydan okuyan bir gladyatörü yönlendireceksiniz. Muhteşem güçlere sahip olan gladyatörün ayrıca ekstra büyü güçlerini kazanmasıyla tam bir yokedici olduğunu söyleyebiliriz. Dönemin en güçlü askerleri ve en güçlü silahlarına arenada meydan okuyacağınız oyunda sizi durdurması için dinazor bile arenaya çıkarılıyor. Eğer gerçekten akıllı ve iyi bir savaşçı ruhuna sahipseniz 3D Çılgın Gladyatör oyununda hiçbir zorluğun sizi durdurmasına izin vermeden oyunu tamamlayabilirsiniz.

Savaştıkça kendinizi geliştireceğiniz ve geliştikçe daha çok sayıda ve daha güçlü rakiplerle karşılaşacağınız arenada hayatta kalmanız için iki donanımınız mevcut. Kılıç ve kalkanınız sayesinde herşeye meydan okuyabileceğiniz 3D Çılgın Gladyatör oyununda seyircilerin arenaya attığı sandık ve kutuların içindeki daha etkili kılıç ve kalkanları da kullanabilirsiniz. Ayrıca yine seyircilerin fırlattığı bomba ve büyücü güçleri sayesinde daha hızlı ve daha etkili bir dövüş sergileyebilirsiniz. 3D Çılgın Gladyatör oyunu görsel açıdan muhteşem derecede başarılı seviyede hazırlanmış; 3 boyutlu oyun konusunda en başarılı geliştiricilerden birisi olan Xformgames tarafından hazırlanan oyunun oynanış açısından da gayet başarılı olduğunu söyleyebiliriz. Oyunun senaryosu gereği olması gereken ancak oyuncular tarafından ilerledikçe sahip olduğunuz yeteneklere öldükten sonra sahip olamamak tek dezavantaj olarak değerlendirilebilir. 3D Çılgın Gladyatör oyunu yüklendikten sonra sizi İngilizce dilinde hazırlanmış bir menü karşılayacak.

GamesBrigade tarafından yayımlanan oyunun menü ekranındaki seçeneklerden kırmızı renkteki PLAY butonuna tıklayarak arenaya çıkıp savaşmaya başlayabilirsiniz. Tüm oyunlarda olduğu gibi yine W,A,S,D veya yön tuşları ile karakterinizi hareket ettirebileceğiniz 3D Oyunlar tarafından tasarlanan 3D Çılgın Gladyatör oyununda kılıcınızı kullanmak için Z; kalkanınızı kullanmak için ise X tuşuna basmalısınız. Çok güçlü ve çok yetenekli bir savaşçı olan karakterinizin birçok farklı saldırı ve savunma yeteneği bulunuyor. Örneğin X tuşuna basılı tutarak kalkanınız ile kendinizi savunurken bir süre sonra özel bir güç toplayacaksınız daha sonra X tuşunu bıraktığınızda savaşçı kalkanı ile yerden hızlı bir şekilde zıplayarak çevresindeki tüm düşmanlara zarar verebilir. Buna benzer olarak Z tuşuna basılı tutup bir süre sonra bırakırsanız kılıç ile dönerek saldırabilirsiniz. Oyunda siz düşmanlarınızla mücadele ederken arenaya atılan kutuları parçalayarak içlerinden çıkan kalkan, kılıç, sağlık veya diğer ekstra güçleri kullanabilirsiniz. Not: oyunun menü ekranındaki BLOOD AND GORE özelliğini aktif ettiğinizde oyunu daha da vahşetli bir hale çevirebilirsiniz, kan efektleri ve diğer efektler bilgisiyarınızın kasmasına neden olabilir.

3D Çılgın Gladyatör Nasıl Oynanır ?

Yön tuşları ile gladyatörü yönlendirin.

Farenin sol tuşu veya x tuşu ile kılıcınızı sallayın , Z tuşu ile kalkanınızı kullanın.

3D Çılgın Gladyatör Değerlendirme

Ses 91   / 100 Puan
Grafik 100   / 100 Puan
Oynanış 95   / 100 Puan

3D Çılgın Gladyatör Facebook ile yorum yap

3D Çılgın Gladyatör 3doyunlar.com ile yorum yap