şuan: Gonderijem dedi...

Minecraft Blok Hikayesi

Minecraft
Minecraft Blok Hikayesi

Son zamanlarda dünyayı sarmış olan Minecraft oyunu hayal gücünü sınırlarına kadar zorlayan bir oyundur.

94 3D Oyunlar Puanı
Ortalama puan editörlerimiz tarafından puanlanan ses,grafik ve oynanışa göre hesaplanmaktadır. 100 üzerinden hesaplanır

Oynanma Sayısı : 5735 kez oynandı

Eklenme Tarihi : Nisan 27, 2015

Oyun İçin Gerekli Eklentiler : Unity 3D Player  

Oyun Hangi Tuşlar İle Oynanır?

yön tuşumouse tuşuspace tuşu

Minecraft Blok Hikayesi Hakkında

Oyunun Amacı

Minecraft oyunları çok meşur ve dünyayı sarmış durumda. Minecraft oyun sayfamızı güncellemeye devam edeceğiz veya size başka sitelerden minecraft oyunları bulup getireceğiz.Minecraft grafiği kötü olmasına rağmen harika bir oyundur.Hayal gücü geliştirmek için muhteşem bir oyundur. Çünkü : Hayal gücü sınırlarınızı zorluyarak hayal gücünüzde ki hayal ettiklerinizi oyunda ortaya koyun.
Güneş battığında akşam oluyor ve siz uykuya dalıyorsunuz bu yüzden ilk önce kendinize bir ev inşa etmeniz gerekmektedir.Oyunda ki dünya nın sonu olmadığı için istediğiniz kadar gidebilirsiniz .Sizin için tasarlanan bu oyun sizin dünyanız içerisinde geçiyor.Grafik görüntüsü kötü olmasına rağmen oyunda ki gök yüzü bir harika geliyor insana. Ağaçları keserek  ve  blokları kırıp yanınızda saklıyarak yeni inşaatlar yaparken kullanabilirsiniz.Oyunda herşey elinizin altında olucaktır.
Maynkraft uçma hilesi yapmanıza gerek olmuyacak çünkü oyunda zaten uçma modu var. Ama mp limitiniz var iş yaparken limitiniz düşebiliyor yani  karakter yoruluyor. Bu yüzden uçmak için tepeye çıktığınızda mp limitinin dolmasını beklemelisiniz.Aksi halde tepeden aşağı atladığınızda yere çakılır ve ölürsünüz.
Oyun Kaydetmeli bir oyun olduğu için öldüğünüz zaman en son seviyeden ve kaydettiğiniz yerden başlayacaktır.Oyunda bulunan bloklar sizler için tasarlanmış bir dünyadır.Baktığınızda dünya gibi gözükmüyorlar ama sizin tasarlıyacağınız bir dünya olduğu için böyle gözüküyorlar.Oyunda hayvanları öldürerek etlerinden faydalanabilirsiniz.

Minecraft Blok Hikayesi Nasıl Oynanır ?

Yön tuşları ile karakteri yönlendirin.

Q tuşu ile eşya dükkanını açın.

Boşluk tuşu ile zıplayın.

Minecraft Blok Hikayesi Değerlendirme

Ses 98   / 100 Puan
Grafik 93   / 100 Puan
Oynanış 89   / 100 Puan

Minecraft Blok Hikayesi Facebook ile yorum yap

Minecraft Blok Hikayesi 3doyunlar.com ile yorum yap