şuan: Gonderijem dedi...

Minecraft 2

Minecraft 2
Minecraft 2

Yeni Minecraft 2 oyunu ile yeni yerler keşfedin ve kendinizi geliştirmeye devam edin

95 3D Oyunlar Puanı
Ortalama puan editörlerimiz tarafından puanlanan ses,grafik ve oynanışa göre hesaplanmaktadır. 100 üzerinden hesaplanır

Oynanma Sayısı : 3515 kez oynandı

Eklenme Tarihi : Nisan 27, 2015

Oyun İçin Gerekli Eklentiler : Unity 3D Player  

Oyun Hangi Tuşlar İle Oynanır?

mouse tuşuawsd tuşuspace tuşue tuşu

Minecraft 2 Hakkında

Oyunun Amacı

Minecraft serisinin 2. Oyunu olan bu oyun yoğun sizin istekleriniz üzerine tamamlanmıştır. Ve 3D Oyunlar tarafından size sunulmuştur. Bu oyunda da  tamamen hayal gücüyle karakteri çalıştırmalısınız. Oyunun başlangıcında size balta ve kılıç bveriyoruz ve birde can ekliyoruz. Oyun birazcık zorlaşıcak ama yine ayal ettiğiniz gibi bir dünya kuracaksınız. Bu dünya sizin dünyanız olacak evet yanlış duymadınız sizin dünyanız.

Burda kuralları biz değil siz koyucaksınız. Biz sadece ekleme yapıyoruz. Mine crafter gibi oyunları tasarlıyoruz ve size sunmaya devam edeceğiz. Şu anda tasarımda olan bir sürü oyunumuz bulunmaktadır. Yeni Minecraft oyunları için bizi takip edin. Oyunun içinde ki blogları kırın ve blogların içinden düşen parça küpleri toplayın. Blogu kırıp içinde ki küpü topladığınız kadar yeni blog inşaa edebilirsiniz.

Küpleri toplamazsanız blog inşaatınız elinizde olan üretim bloğu kadar gider ve elinizde yerleştireceğiniz bloğunuz kalmaz. Oyunda gece ve gündüz olayları mevcuttur. Oyunda ki karakter geceleyin uyuyacak yer arıcaktır ama biz yerini önceden haırlamıştık. Karakterin uyuması gerektiğinde evine gidin. Zararlı hayvanlara dikkat edin sizi uykunuzda öldürebilirler. İlerde ki oyunlarda online craft oyunu atıcağız. Şimdilik size sunduğumuz oyunlarla idare edin lütfen.

Minecraft 2 Nasıl Oynanır ?

Yön tuşları ile karakteri yönlendirin.

Boşluk tuşu ile zıplayın , farenizin sol tuşu ile baltayı vurun.

Minecraft 2 Değerlendirme

Ses 94   / 100 Puan
Grafik 96   / 100 Puan
Oynanış 94   / 100 Puan

Minecraft 2 Facebook ile yorum yap

Minecraft 2 3doyunlar.com ile yorum yap