şuan: Gonderijem dedi...

3D Online Dart Ustası

Darts
3D Online Dart Ustası

3D Online Dart Ustası oyunu ile arkdaşlarınızı toplayıp oyuna girin ve arkadaşlarınıza kimin dart ustası olduğunu gösterin.

86 3D Oyunlar Puanı
Ortalama puan editörlerimiz tarafından puanlanan ses,grafik ve oynanışa göre hesaplanmaktadır. 100 üzerinden hesaplanır

Oynanma Sayısı : 3762 kez oynandı

Eklenme Tarihi : Mayıs 28, 2015

Oyun İçin Gerekli Eklentiler : Adobe Shockwave Player  

Oyun Hangi Tuşlar İle Oynanır?

mouse tuşu

3D Online Dart Ustası Hakkında

3D Online Dart Ustası Oyunun Amacı

3D Online Dart ustası oyunumuz ile muhteşem bir derecede tıklanma rekoru kırmayı bekliyoruz. Oyunumuz çok eğlenceli vede online dir. Online olduğu için üye olmak gerekir diyorsanız hayır sadece takma isim veya gerçek isminizi yazarak oyuna giriş yapabilirsiniz. Online Dart ustası oyununda sizlerin beğenisi üzerine grafiği kötü olan oyunumuza online modu ekledik . Sizler arkadaşlarınızla veya dünyada ki diğer kişilerle oyun oynayabileceksiniz. Oyunu oynayabilmemiz için ilk önce açmalıyız . Nasıl açıcağımızı ve oyunu başlatacağımızı size aşağıda anlatıyoruz.

3D Online Dart Ustası Nasıl Oynanır ?

Yukarıda oyun resminin içinde bulunan Hemen Oyna Butonuna tıklayarak oyun sayfasına gidin. Oyunun yüklenmesini bekleyin. Yüklenince animasyonlu bir ekran gelicektir. Ekranın altında boşbir kutu görüceksiniz oraya isminizi veya takma isminizi yazıp entere basın. Gelen odada diğer oyunculuar ve oynanan böümler görüceksiniz. Sağ tarafta ki kutucukta bölümlerin adları yazıyor onların boş olanlardan birine tıklayın ve oyunun başlamasını bekleyin. Talk  kutucuğu rakiple sohbet kutucuğudur. Böylelikle oyunu başlatmış bulunuyoruz. 3D Oyunlar oyundan memnun kalmanızı diler.

Farenizin sol tuşuna basılı tutun ve dart tahtasına hedef alın. Oyuncumuzun eli titrediği için doğru zamanı bekleyin ve öyle atışınızı yapın.

3D Online Dart Ustası Değerlendirme

Ses 87   / 100 Puan
Grafik 90   / 100 Puan
Oynanış 81   / 100 Puan

3D Online Dart Ustası Facebook ile yorum yap

3D Online Dart Ustası 3doyunlar.com ile yorum yap