şuan: Gonderijem dedi...

3D Online Futbol

Striker Superstars
3D Online Futbol

3D Online futbol ile kendi futbolcunuzu yaratın ve profesyonel bir oyuncu hale getirip hem para kazanın hemde oyunu oynayın.

98 3D Oyunlar Puanı
Ortalama puan editörlerimiz tarafından puanlanan ses,grafik ve oynanışa göre hesaplanmaktadır. 100 üzerinden hesaplanır

Oynanma Sayısı : 13676 kez oynandı

Eklenme Tarihi : Nisan 27, 2015

Oyun İçin Gerekli Eklentiler : Adobe Flash Player  

Oyun Hangi Tuşlar İle Oynanır?

mouse tuşuawsd tuşu

3D Online Futbol Hakkında

Oyunun Amacı

3D Online Futbol oyunu yüklendikten sonra ister oyuna Register kısmında üye olarak giriş yapın isterseniz de misafir oyuncu olarak oynamak için Register Later butonuna tıklayın. İlk olarak oyuncuları oluşturmanız gereken 3D Online Futbol oyununda karakterinizin saç ve ten rengini ayarladıktan sonra karakter adını yazıp diğer oyuncuları da aynı şekilde ayarlayın. Eğer karakterinizi kendiniz oluşturmak istemiyorsanız Random butonuna tıklayarak rasgele bir futbolcu oluşturabilirsiniz. Tüm futbolcuları oluşturduktan sonra Continue butonuna tıklayarak ilerleyebilirsiniz.

Oyunda ilk olarak antrenman kısmında oyunu tanıma amaçlı basit bir maç yapacaksınız. Pas yapmayı, şut çekmeyi ve diğer özel futbol hareketlerini bu adımda iyice öğrenmelisiniz ki gerçek maçta rakibi kolayca malup edebilesiniz. Oyunun kontrol tuşlarından bazılarını aşağıda görebilirsiniz. Tüm kontrol tuşlarına detaylı olarak gözatmak için oyun içerisinden K tuşuna basın3D Online Futbol: Unity tabanlı oyunlar arasında devrim niteliği taşıyan bu çok oyunculu online futbol oyununda takımınızı kurup gerçek rakiplere karşı maç yapabilirsiniz. Büyük bir Lig’de yerinizi almak için önce hazırlık maçlarını ve diğer karşılaşmaları galip olarak sonuçlandırmalısınız.

Striker Superstars orjinal adındaki 3D Online Futbol oyununda oyuncuların yönlendirmesi mükemmel derecede iyi olurken paslaşmalar, şutlar ve diğer oyun içi özellikleri de bir o kadar kaliteli. Gerçekten de mükemmel derecede iyi görsel özelliklere sahip olan online futbol oyununda diğer takım arkadaşlarınızla paslaşarak ve güzel bir oyun stratejisi kurarak karşınıza çıkan tüm rakipleri yenmeniz mümkün. Oyunda takım ve karakteri çok rahat bir şekilde kontrol edebildiğiniz gibi oyuna ilk başlarken futbolcularınızın görünümünü de kendiniz oluşturabilirsiniz. Mükemmel görsel özellikleri, gerçek oyuncular ve oynanış kolaylığı ile biz 3D Oyunlar ekibi olarak 3D Online Futbol oyununa tam puan veriyoruz ve siz ziyaretçilerimize kesinlikle oynamanızı tavsiye ediyoruz.

3D Online Futbol Nasıl Oynanır ?

W A S D tuşları ile karakteri yönlendirin ve fare ile karakterin sağa ve sola gitmesini sağlayın.

3D Online Futbol Değerlendirme

Ses 96   / 100 Puan
Grafik 97   / 100 Puan
Oynanış 100   / 100 Puan

3D Online Futbol Facebook ile yorum yap

3D Online Futbol 3doyunlar.com ile yorum yap