şuan: Gonderijem dedi...

Bola Avrupa Kupası

Bola European Tournament
Video Yükleniyor

Bola avrupa kupası, efsane futbol oyunlarından olan ve ziyaretçilerimiz tarafından beğenilerek oynanan bola futbol oyununun avrupa kupası versiyonu.

79 3D Oyunlar Puanı
Ortalama puan editörlerimiz tarafından puanlanan ses,grafik ve oynanışa göre hesaplanmaktadır. 100 üzerinden hesaplanır

Oynanma Sayısı : 11084 kez oynandı

Eklenme Tarihi : Nisan 28, 2015

Oyun İçin Gerekli Eklentiler : Adobe Flash Player  

Oyun Hangi Tuşlar İle Oynanır?

yön tuşuspace tuşua tuşus tuşu

Bola Avrupa Kupası Hakkında

3D Futbol Oyunları kategorisinde yer verdiğimiz Flash tabanlı ve 3D görsel özelliklere sahip olan 3D Europa Futbol Maçı (Bola Avrupa Kupası) oyununun yeni bölümü ile karşınızdayız. 3D Europa Futbol Maçı oyununda oyunun ilk oyundan farklı olarak seçtiğiniz takım ile Avrupa Şampiyonası’na katılacaksınız. Görsel özellikleri Flash tabanlı olmasına rağmen gayet başarılı olan oyunda kontrol ve oynanış da başarılı denebilecek kadar iyi. Dörder takımdan oluşan dört farklı grubun yer aldığı Avrupa Şampiyonası’nda Türkiye, İspanya, Fransa, İngiltere, İtalya, Romanya ve Almanya gibi dünyanın önde gelen ülkeleri yer alıyor. Seçtiğiniz takımın grubundaki en yüksek puan ile maçlarınızı tamamladıktan sonra elemeleri başarıyla geçin, yarı final ve final maçlarını da galibiyet ile sonuçlandırarak oyunu bitirebilirsiniz.

Güçlü rakipler ile zorlu karşılaşmaların sizi beklediği 3D Europa Futbol oyununda iyi eğlenceler dileriz.Bola Avrupa Kupası oyunu yüklendikten sonra giriş ekranından ilk olarak PLAY butonuna tıklamalısınız. Daha sonra karşınıza gelecek menüde Avrupa Şampiyonası’na katılan takımların listesini gruplar ile birlikte göreceksiniz. Dilediğiniz takımı seçtikten sonra START butonuna basarak grubunuzda yer alan takımlardan birisi ile ilk karşılaşmanıza çıkabilirsiniz. PLAY MATCH butonuna tıklayıp ilk maça başlayabilirsiniz. Maçın başlangıç kısmını geçmek için Start Match butonuna tıklamalısınız. Controls ekranından oyunun hangi tuşlarla oynandığını inceledikten sonra Close butonuna tıklayıp bu pencereyi de kapatabilirsiniz. Hakemin ilk düdüğü çalmasıyla başlayan 3D Futbol Maçı’na santra vuruşu ile başlayın.

İlk topa sizin sahip olduğunuz oyunda takımınızdaki tüm futbolcuları kontrol etmeniz mümkün. Tıpkı popüler futbol oyunlarından PES ve Fifa gibi bu oyunda da paslaşmalar, çalımlar yapabilirsiniz. Rakip takımın oyuncularını ister çalımlayarak ister paslaşarak geçip topu kalelerle buluşturmaya çalışın. En yüksek skora sahip bir şekilde oyunu tamamlayabilmek için her atağı gol ile sonuçlandırmanız iyi olacaktır. 3D Oyunların tasarladığı Bola Avrupa Kupası oyunu swf uzantısı  yani flash oyun olmasına rağmen gerçekten iyi bir grafik görünümü var. 3D Oyunlar siz futbol severler için Futbol Oyunları kategorisini güncellemeye devam edicektir.

Bola Avrupa Kupası Nasıl Oynanır ?

Oyuncularınız yön tuşları ile kontrol ediyorsunuz. “A” tuşu ile şut “S” tuşu ile pas verebilirsiniz.

Top rakipte iken ise “S” tuşu ile topa müdahale edip topu tekrar takımınıza kazandırabilirsiniz.

Rakip futbolcuya en yakın futbolcunuz seçmek için space tuşuna basmalısınız.

Böylece zamanında ve yerinde müdahaleler yapıp gol yeme riskini azaltabilirsiniz.

Ekranın sol üst köşesinde maçın skorunu, hangi yarıda olduğunuzu ve geçen zamanı takip edebilirsiniz.

Sağ ve sol alt köşelerde ise topa sahip oyuncuyu ve ona en yakın rakip futbolcunun kim olduğunu takip edebilirsiniz.

Taktik ve stratejiler ile takımınızı şampiyon yapmak sizin elinizde.

Bola Avrupa Kupası Değerlendirme

Ses 86   / 100 Puan
Grafik 80   / 100 Puan
Oynanış 70   / 100 Puan

Bola Avrupa Kupası Facebook ile yorum yap

Bola Avrupa Kupası 3doyunlar.com ile yorum yap